Forsiden
Om auktionen
Mine sider
Log ind
Søg
Betingelser
Udstillere
Søgt :
- [Alle emner]
Beskrivelse
Foto
Afsluttes
Udstiller
showroom
Gældende bud
/start bud
Træ i blæst,Tisvilde af Niels Holsøe
olie på panel. 17cm 35..
Nordsjællands Antik
3.000 DKK
Trææske dekoreret på låg og sider, med rum for smykker. L: 1..
Antikkram
100 DKK
Trææske flot udskåren på låg og sider med plads til 2 kortsp..
Antikkram
200 DKK
Tysk fajance, Willeroy & Boch. Blå Olga. Klitsantik garanter..
Klits Antik
(12 bud)
150 DKK
Varme tallerken med 3 rum. Ca. 1880
Birte Müllertz Antikviteter
(1 bud)
1.800 DKK
Vase, kunstfajance fra Aluminia. 1930-erne
Ankersen Antiques
150 DKK
wegner skamel. H41cm B70cm D40cm
Nordsjællands Antik
5.000 DKK
Wegner skammel.
Nordsjællands Antik
3.900 DKK
Årsske 1977 fra Georg Jensen i forgyldt sterling sølv.
Antikkram
200 DKK
Årsske 1978 fra Georg Jensen i forgyldt sterling sølv.
Antikkram
200 DKK
Årsske 1979 fra Georg Jensen i forgyldt sterling sølv.
Antikkram
200 DKK
Årsske 1980 fra Georg Jensen i forgyldt sterling sølv.
Antikkram
200 DKK
Årsske 1982 fra Georg Jensen i forgyldt sterling sølv.
Antikkram
200 DKK
Fra 101 til 113 af ialt: 113
Forrige <<
side 2 / 2
1
2
Til toppen af siden