www.auktion.antikvitet.net - Gamle skatte, ny teknologi besøg www.antikvitet.net

Søgt : - [Alle emner]
Beskrivelse  Foto Afsluttes  Udstiller
showroom
Gældende bud
/start bud
Træ i blæst,Tisvilde af Niels Holsøe
olie på panel. 17cm 35..
02.08.2006 14:30:51 Nordsjællands Antik 3.000 DKK
Trææske dekoreret på låg og sider, med rum for smykker. L: 1.. 18.07.2006 10:15:43 Antikkram 100 DKK
Trææske flot udskåren på låg og sider med plads til 2 kortsp.. 18.07.2006 10:13:39 Antikkram 200 DKK
Tysk fajance, Willeroy & Boch. Blå Olga. Klitsantik garanter.. 25.09.2006 12:47:09 Klits Antik (12  bud) 150 DKK
Varme tallerken med 3 rum. Ca. 1880 20.07.2006 20:00:00 Birte Müllertz Antikviteter (1  bud) 1.800 DKK
Vase, kunstfajance fra Aluminia. 1930-erne 22.03.2007 21:14:44 Ankersen Antiques 150 DKK
wegner skamel. H41cm B70cm D40cm 02.08.2006 14:48:41 Nordsjællands Antik 5.000 DKK
Wegner skammel. 18.10.2006 16:52:09 Nordsjællands Antik 3.900 DKK
Årsske 1977 fra Georg Jensen i forgyldt sterling sølv.
18.07.2006 11:53:33 Antikkram 200 DKK
Årsske 1978 fra Georg Jensen i forgyldt sterling sølv. 18.07.2006 11:54:54 Antikkram 200 DKK
Årsske 1979 fra Georg Jensen i forgyldt sterling sølv. 18.07.2006 11:56:02 Antikkram 200 DKK
Årsske 1980 fra Georg Jensen i forgyldt sterling sølv. 18.07.2006 11:59:09 Antikkram 200 DKK
Årsske 1982 fra Georg Jensen i forgyldt sterling sølv. 18.07.2006 12:00:07 Antikkram 200 DKK
Fra 101 til 113 af ialt: 113

Forrige <<  side 2 / 2

 1  2

Til toppen af siden